Dodaj ogłoszenie
Dlaczego warto dodać ogł. w Oferujemy24?


Dlaczego warto dodać ogłoszenie w serwisie oferujemy24 ?

 

  • przejrzystość ogłoszeń strony startowej - sprawia, że przeglądanie ofert ( ostatnio dodanych / polecanych oraz promowanych ogłoszeń ) staje się bardziej interesujące ( bez zbędnych reklam - bezpośrednio ogłoszenia )

 

  • dodajesz ogłoszenie nawet na 120 dni za darmo ( sprzedaż długoterminowa lub sprzedaż wielu takich samych przedmiotów w jednym długoterminowym ogłoszeniu).

 

  • doskonale jako promocja swojej firmy w Internecie - Zakładka KATALOG FIRM lub dodaj ogłoszenie - OGŁOSZENIA.

 

  • wystawiają Państwo ogłoszenie na portalu, który przywiązuje uwagę do indywidualnych ogłoszeń i je nagradza.

 

 

Dostaliśmy od Państwa kilka ciekawych maili, w których piszą Państwo m.in.:


 

Marcin z Warszawy

Zupełnie przypadkowo przekierowało mnie na Państwa stronę i muszę przyznać, że za Państwa pośrednictwem znalazłem bardzo

fajną firmę, z której jestem bardzo zadowolony - "Agencja interaktywna Warszawa praca" Za uczciwe pieniądze w skuteczny sposób, grupa młodych ludzi z pasją

pomogli zaistnieć w Internecie a zainteresowali mnie oryginalnym zdjęciem oraz opisem swojej oferty.


 

(Anonimowa osoba)

Poprosiła o usunięcie swojego ogłoszenia zamieszczonego w naszym serwisie ( sprzedaż sklepu w dużym mieście ), gdyż ogłoszenie dodane było na 120dni a sprzedaż sklepu odbyła się już po 30 dniach - przez cały czas osoba ta dostawała wiadomości mail ( za pośrednictwem zakładki kontakt) Ogłoszenie było na tyle atrakcyjne ( zostało GRATISOWO promowane na stronie głównej), że po dwóch miesiącach było ponad 600 odwiedzin ogłoszenia. Bardzo nas to cieszy!


 

Kamil z Krakowa

Zadał pytanie odnośnie do reklamy swojej firmy na stronie głównej naszego portalu.

Podziękowaliśmy za zainteresowanie współpracą z nami, ale nasze założenie jest - jak najmniej reklam a jak najwięcej bezpośrednich ogłoszeń. Niemniej dziękujemy Panu Kamilowi za zainteresowanie.

 


 

 

 Na podstawie tych i innych maili :

 

  • prosimy o dodawanie ogłoszeń z wyraźnym zdjęciem głównym oraz dokładnym opisem ( wszystkie wyraźne i dokładnie wypełnione ogłoszenia DARMOWO promujemy!)- bo wasza promocja to nasz wspólny sukces!

 

  • oferujemy24 - nie pobiera żadnych opłat - nie faszeruje strony reklamami - wszystkie opcje dostajecie w zamian za zaufanie nam i zamieszczenie ciekawych ogłoszeń.

 

  • już w niedługim czasie, portal będzie modyfikowany i przygotowany do  synchronizowania z innym naszym portalem o dużej popularności, dzięki czemu moc Państwa ogłoszeń gwałtownie wzrośnie...

     

 


CIEKAWOSTKA


Ogłoszenia: 

                            


                             

Drzwi przeciwpożarowe


wyświetleń: 15107Pierzemy wykładziny na Błysk Warszawa


wyświetleń: 2108

 


 

 POMARAŃCZA Owocne Pożyczki - Proste i Szybkie. LUBLIN

 

wyświetleń: 699

 


 


Pozdrawiamy

Oferujemy24Reklama