Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Czyszczenie elewacji

494
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Montek Prace Wysokościowe
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Strona www: http://domoweporady.blogx.pl
   
dodano: 2015.06.30
ważne do: 2018.02.05
wyświetleń: 302

Szczegóły oferty:

Nasza firma to spółka, która ma siedzibę w w całej Polsce, przede wszystkim w Warszawie i która ma w ofercie takie prace, jak malowanie elewacji, sprzątanie dachów i inne prace wysokościowe. Nasza firma posiada spore doświadczenie w zakresie wszystkich prac alpinistycznych, nie tylko w stolicy i w okolicach, ale także innych miast, gdyż firma ta jest firmą mającą ofertę na wszędzie indziej.

Przedsiębiorstwo nasze skupia się na wszelkiego rodzaju pracach na wysokościach, również w warunkach trudnych, oraz z wykorzystaniem oryginalnych technik wysokogórskich, które wszystkie nasze prace dają możliwość zrealizować skutecznie oraz całkowicie bezpiecznie dla pracowników. Oferujemy efektywne i sprawdzone metody prac alpinistycznych: mycia okien, mycia elewacji, pozbywania się pleśni, usuwania farb, montażu reklam i innych.

Mycie okien i elewacji wykonywane jest z wykorzystaniem technik dostępu linowego, a przede wszystkim z wykorzystaniem wysięgników koszowych. Dzięki temu prace czyszczenia elewacji i okien realizowane są w sprawdzony sposób, przebiegają sprawnie.
Reklama
Zareklamuj się