Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Fotografia ślubna Gdańsk

2507
Cena: 2 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: Fotonomia
Powiat: m. Gdańsk
Miasto: Gdańsk
Ulica: Pilotów 8
Telefon: (+48) 668-017-189
Strona www: www.fotonomia.pl
   
dodano: 2018.12.27
ważne do: 2019.04.26
wyświetleń: 351

Szczegóły oferty:

Poszukujecie swojego fotografa ślubnego? Pary, które potrzebowały fotografa z okolic Trójmiasta szczególnie przypadła do gustu Fotonomia. Czemu warto zaufać tej firmie? Ze względu na to, że profesjonaliści, z których zbudowana jest Fotonomia, ma zupełnie inne podejście do fotografii. Dla nich fotografia ślubna Trójmiasto to coś więcej niż tylko reportaż z ceremonii. To talent do uchwycenia najpiękniejszych oraz najbardziej magicznych momentów, które będą zamknięte w kadrach na wiele kolejnych lat. W Fotonomii pracują doświadczeni fotografowie, którzy uczestniczyli w wielu pięknych uroczystościach, towarzysząc Młodej Parze począwszy od samych przygotowań, aż do zakończenia oczepin. Ze względu na to dokładnie znają tajemnice jakie kryje w sobie fotografia Gdańsk. Dobry fotograf musi wiedzieć jak maksymalnie wykorzystać krajobraz, światło oraz otoczenie, zarówno na sesjach plenerowych jak i również podczas reportażu. Żeby otrzymać niepowtarzalne, specjalista musi mieć wyczucie, żeby móc uchwycić unoszące się w powietrzu emocje podniecenia, radości i miłości, towarzyszące zarówno Młodej Parze, jak i zebranym gościom.
Fotografia Trójmiasto to nie tylko piękne reportaże. To również wyjątkowe połączenie tradycyjnej fotografii razem z nowoczesnymi technologiami. Dlatego też Fotonomia wykorzystuje w trakcie sesji też i drona. Ciężko jest nie skorzystać z pięknych widoków, którymi przepełnione jest całe pomorze, ze względu na to mnóstwo Par decyduje się na zdjęcia z zupełnie innej perspektywy. To rozwiązanie jest obecnie najczęściej wybieranym dodatkiem do sesji plenerowych oraz do filmowania ceremonii.
Fotografia ślubna Gdańsk cechuje się także wyjątkową jakością, począwszy o dbałość o indywidualnego Klienta, jak i również o najmniejsze detale podczas sesji zdjęciowe, w trosce aby zdjęcia wyglądały jak najlepiej. Przecież jest to pamiątka która zawiera wspomnienia z Waszego wyjątkowego dnia. Dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą dostępną na stronie Fotonomii.
Reklama