Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Mieszkania na sprzedaż Stargard - modehpolmo.pl/osiedlecentrum

2234
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Modehpolmo Sp z o.o.
Powiat: m. Szczecin
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 71-256
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Telefon: 918341094
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
   
dodano: 2018.10.10
ważne do: 2018.12.09
wyświetleń: 151

Szczegóły oferty:

W Polsce buduje się coraz więcej apartamentów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie zwłaszcza wśród młodych małżonków. Wymogi są tak wysokie, że deweloperzy pokonują rekordy sprzedażowe i budowlane. Na nieszczęście rosną również wartości apartamentów, między innymi w związku z tym, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. W dodatku maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych apartamentów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Wśród licznych ofert pojawiła się bardzo interesująca, dotycząca mieszkań w Stargardzie. Z jakiego powodu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie posiada wiele atutów.

Budowa domów w obszarze Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Początkowy sfinalizuje się już w czwartym kwartale aktualnego roku. Kolejne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą osiągalne w dalszych dwóch etapach. Należy wspomnieć, że parter zarezerwowany będzie dla przeróżnych lokali biurowych i usługowych, co również można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te apartamenty, mogą również liczyć na dysponowanie pojedynczymi boksami garażowymi z bramą.
Reklama