Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gabinety Szansa - psycholog Kraków Śródmieście

2116
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Osoba: Sara
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-523
Ulica: ul. Kielecka 28/3
Telefon: 512321123
Strona www: http://gabinetyszansa.pl
   
dodano: 2018.09.10
ważne do: 2019.01.08
wyświetleń: 168

Szczegóły oferty:

Zespół gabinetów psychiatryczno-psychologicznych "Szansa" w Krakowie świadczy rozległy procedur i porad z zakresu psychologii, psychiatrii i psychoterapii.
W ramach konsultacji psychiatrycznych pomoc dotyczy nie tylko leczenia chorób psychicznych, ale również zaburzeń nastroju i snu, lęków i dolegliwości psychosomatycznych. Konsultacje w wielu przypadkach łączą się z leczeniem farmakologicznym przy użyciu środków psychotropowych, skierowanych na centralny układ nerwowy. Za sprawą postępu medycyny nowoczesne psychotropy stały się dużo bezpieczniejsze niż stare medykamenty. Rozsądna terapia zedcydowanie minimalizuje ryzyko uzależnienia i działań niepożądanych.
Konsultacje psychologiczne dla dorosłych i dzieci ułatwiają rozwiązanie dolegliwości, które nie mają źródeł somatycznych. Dla dorosłych pomoc dotyczy sytuacji chronicznego negatywnego
nastroju, lęków i niepokojów, bezsenności, problemów z koncentracją i pamięcią. Z kolei konsultacje dla dzieci mają na celu ustalenie powodów ich problemów i dysfunkcji. W ich skład wchodzą rozmowy z rodzicem nt. funkcjonowania dziecka a także obserwacji dziecka i standaryzowanych metod badawczych takich jak techniki projekcyjne i kwestionariusze.
Spektrum świadczeń zawiera również psychoterapię indywidualną. Terapia nie składa się tylko z doradztwa jak się zachowywać, ale pozwala wgląd w powody własnego zachowania i swoich motywacji. Terapia wspomaga zrozumienie samego siebie i stopniową pracę nad sobą i nad tym co zmienić.
Terapia par i rodzin nierzadko dotyczy sytuacji kryzysowych i dostarcza nowe spojrzenie na relacje. Pomaga ona również wymianę myśli pomiędzy partnerami i zachęca do pracy nad związkiem. Terapia rodzinna uwzględnia wszystkich członków rodziny, którzy są częscią wspólnego systemu. Takie podejście dostarcza holistyczny obraz relacji w rodzinie i dogłębniejszą terapię.
Badania neuropsychologiczne mają na celu głównie sprawdzenie stanu osób zmagających się z pogarszającą się pamięć i mających słabszą wydolność intelektualną. Prowadzony jest wywiad z Pacjentem, a ponadto neuropsycholog sprawdza wyniki dotychczasowych analiz i badań, aby wybrać najlepsze rozwiązania.
Oferta gabinetu "Szansa" zawiera również pomoc kryzysową, pomoc psychodermatologiczną i psychoonkologiczną. Szczegółowe informacje o prowadzonych terapiach i procedurach znajdują się na stronie http://gabinetyszansa.pl Zapraszamy

- prywatny psychiatra Kraków
- psychiatra Kraków prywatnie
- psychiatra prywatnie w Krakowie
Reklama