Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Grunt Test - Badania geotechniczne gruntu

2113
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Osoba: Jarek
Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 61-689
Ulica: os. Przyjaźni 18R
Telefon: 781007800
Strona www: http://grunt-test.pl
   
dodano: 2018.09.10
ważne do: 2019.01.08
wyświetleń: 231

Szczegóły oferty:

Przedsiębiorstwo geologiczne Grunt-Test wykonuje bogaty zakres usług geologicznych i geotechnicznych dla budownictwa oraz górnictwa.
W zakresie oferty dla budownictwa, Grunt-Test wykonuje zaawansowane badania parametrów podłoża. Firma opracowuje opinie, dokumentacje i ekspertyzy geotechniczne i geologiczno-inżynierskie. Grunt-Test przeprowadza ręczne badania do głębokości 4m oraz mechaniczne do głębokości 25 metrów, kontrole zagęszczenia i nośności gruntów oraz nadzór geotechniczny i geologiczny, a ponadto prowadzi konsultacje wszelkiego typu.
W ramach geologii złóż, Grunt-Test zapewnia całościową obsługę. Od kwestii dokumentacji i koncesji, przez przygotowywanie projektów po prowadzenie wierceń geologicznych wraz z wykonywaniem raportów i dokumentacji wyników i projektów zagospodarowania złóż.
Przedsiębiorstwo Grunt-Test posiada profesjonalny ekwipunek oraz kompetentnych pracowników, zapewniając bardzo dobrą jakość usług. Dokładne informacje o ofercie znajdują się na stronie http://www.grunt-test.pl

- Badania geotechniczne gruntu
- Geolog Poznań
- Badania geologiczne gruntu
Reklama