Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Top uczelni w Krakowie.

1832
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/
   
dodano: 2018.06.19
ważne do: 2018.07.19
wyświetleń: 86

Szczegóły oferty:

Namawiamy do najlepszego źródła informacji dla kandydatów na studia. Nasza wyszukiwarka pomoże Wam wyszukać najwłaściwszą uczelnię. Znajdziecie w niej wszelkie praktyczne informacje.
Może skusi Was propozycja studiów w Krakowie, uważanym za miasto studenckie. Liczba studentów tu ma aż 200 tysięcy, co daje prawie jedną czwarta ludności całego miasta. W Krakowie są 23 wyższe uczelnie. Między innymi ekskluzywny Uniwersytet Jagielloński zdobywający co roku pierwsze lub drugie miejsce w rankingu najlepszych uczelnii w Polsce. Taka lista uczelni czyni, że można tu odnaleźć naprawdę rzadko spotykane kierunki.
Nauka w Krakowie to rozkosz obcowania z urokliwym miastem pełnym zabytków. Rozmaite kulturowo stanowi kąsek dla podróżników i uczniów z całego świata. Jest kolebką polskości z zabytkami klasy 0. Spośród rozrywek warto zwiedzić Zamek na Wawelu, bezcenny monument wprowadzony na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Krakowski Rynek Główny to obowiązkowe miejsce spotkań nie tylko studentów. Kazimierz – chyba najbardziej malownicza dzielnica Krakowa, gdzie kwitnie życie towarzyskie i artystyczne. To zaledwie część z miejsc wartych zwiedzenia.
Nie zastanawiajcie się zbyt długo. Rekrutacja już trwa. Zapraszamy.
Reklama