Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Podkarpacie - gdzie znaleźć salę konferencyjną.

1830
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: podkarpackie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Rzeszów
Miasto: Rzeszów
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/podkarpackie/
   
dodano: 2018.06.19
ważne do: 2018.07.19
wyświetleń: 105

Szczegóły oferty:

Wybierasz się na południowo – wschodni kraniec Polski? Poszukujesz najbardziej dogodnego lokum na zrobienie konferencji? Koniecznie nas odwiedź. Mamy do zaoferowania aż 87 gmachów o idealnym standardzie.
Jeżeli poszukujesz miejsca sielskiego, oddalonego od gwaru ogromnych miast, to lepiej trafić nie mogłeś. Województwo podkarpackie możne jest w tereny zielone. Znajdują się tu dwa parki narodowe, 10 parków krajobrazowych, oraz 40 rezerwatów leśnych. Dla uczestników wykładu odnajdzie się tu mnóstwo atrakcji. Na terenie województwa są 3 pola golfowe, mnóstwo basenów, boiska i siłownie. Podkarpacie pełne jest przedmiotów kulturowych i historycznych. Do jednych z nich należy Zamek w Łańcucie, jedna z najpiękniejszych willi arystokratycznych w Polsce. Obiekt otwarty jest codziennie, nie zapominajcie jednak o rezerwacji z uwagi na dużą ilość odwiedzających.
Odnajdziecie tu również klimatyczne punkty dla kameralnych zgromadzeń, jak i na zorganizowanie wydarzeń na szeroką skalę. Jeżeli zwiedzający są przyjezdni lepiej wyszukać budynku z bazą noclegową.
Województwo podkarpackie ma bardzo dobre powiązanie z innymi rejonami Polski, choćby autostradą A4, czy dwiema drogami ekspresowymi oraz siedmioma trasami krajowymi. W najpopuarniejszym mieście Podkarpacia Rzeszowie mieści się port lotniczy.
Polecamy ten przepiękny region.
Reklama