Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Studia Kraków.

1800
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Kraków
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/
   
dodano: 2018.06.08
ważne do: 2018.07.08
wyświetleń: 88

Szczegóły oferty:

Studia to taki czas w życiu, który nie nadarza się drugi raz. Przed Wami moment wyborów, na którą akademię postawić? Które miasto wybrać? Dzięki naszej wyszukiwarce rozważania i poszukiwania mogą być prostsze, a czas spędzony z nami owocny.
Polecamy na start miasto Kraka – Kraków ze swą kluczową Uczelnią – Uniwersytetem Jagiellońskim. Miejsca by nam tu nie starczyło, by opisać wszelkie wydziały i kierunki, a jest ich 300. Uniwersytet Jagielloński daje studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe.
Nawet jeżeli nie macie jeszcze rezultatów maturalnych możecie się już zapisać, a wyniki maturalne dopełnić do 8 lipca godziny 12:00.
Uniwersytet Jagielloński to najstarsza akademia w Polsce. O jej autorytecie mówi się na całym świecie. Uniwersytet posiada sławnych absolwentów i profesorów. Króluje tam zasada „ Plus ratio quam vis”, która eksponuje większe uznanie rozumu nad siłą.
Polecamy Wam również Wyższą Szkołę Biznesu (WSB). Uczelnia prezentuje się wysoką jakością kształcenia, którą potwierdzają największe pozycje w ogólnokrajowych rankingach, a także akredytacje nadane przez Polską Komisje Akredytacyjną. Kwalifikacja opiera się tu na kolejności zgłoszeń a wyniki uzyskane podczas egzaminu maturalnego nie mają wpływu na decyzję o zakwalifikowaniu się na studia. Uczelnia bierze udział w programie Erasmus+ dając tym samym studentom alternatywę wyjazdów zagranicznych na jeden lub dwa semestry.
Zajrzyjcie do wyszukiwarki po szczegóły. Zapraszamy.
Reklama