Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gdzie studiować w Krakowie?

1793
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Kraków
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.studiakrakow.com/
   
dodano: 2018.06.05
ważne do: 2018.08.04
wyświetleń: 170

Szczegóły oferty:

Z nami znajdź uczelnię przystosowaną do swoich potrzeb! Znajdź w mieście, które Ci najbardziej pasuje. Proponujemy zbadać uczelnie mieszczące się na terenie Krakowa, a jest ich aż 31.
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie jest najstarszą wyższą uczelnią w Polsce. Nauka na takiej uczelni oraz w mieście z tyloma tradycjami to kolejne atuty podnoszące splendor i niezwykłość studiów.
Uniwersytet Jagielloński prowadzi nauczanie w oparciu o bogatą paletę edukacyjną. Studia prowadzone są na 16 wydziałach, co daje wychowankom rozwinąć horyzonty intelektualne oraz predyspozycje.
Drugą z uczelni w Krakowie godną wskazania jest Społeczna Akademia Nauk (SAN) prowadząca studia I i II stopnia. Uczelnia stawia najsilniejszy nacisk na zwiększenie współpracy z markami w których studenci odnajdą zadowalającą ich pracę. Rozkłady poszczególnych kierunków układane są przy współpracy z wysłannikami marek kilkunastu branż, aby jak najlepiej dobrać je do potrzeb rynku. Teraz jednostki uczelni realizują system, który w najbliższej przyszłości umożliwi na wykonywanie praktyk i staży zakończonych angażem studenta w firmach współpracujących z Uczelnią.
Zachęcamy do naszej wyszukiwarki po konkrety oraz kontakt z poszczególnymi uczelniami.
Reklama