Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Dlaczego warto przeprowadzać konferencje w województwie mazowieckim

1775
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/
   
dodano: 2018.05.28
ważne do: 2018.06.27
wyświetleń: 100

Szczegóły oferty:

Poszukujecie lokalizacji na udaną konferencję w województwie mazowieckim? Mamy bazę aż 577 miejsc w tym województwie.
Jednym z nich jest trzygwiazdkowy Hotel Lamberton Business &Conferences w miejscowości Ołtarzewo. Obiekt jest bardzo funkcjonalny, dysponujący nowocześnie wyposażone sale konferencyjne i znajduje się na przedmieściach Warszawy, przy samej trasie A2, co czyni jego propozycję jeszcze bardziej użyteczną. Jest idealnie skomunikowany z centrum miasta. Świetnie przystosowany dla klientów biznesowych, podróżujących w celach służbowych ale również dla gości prywatnych.
Łączna wielkość przestrzeni eventowo - wystawienniczej Hotelu Lamberton to około 1 tysiąca metrów kwadratowych. Składają się na nią sale konferencyjne, a posiada ich 11 pozwalające na zrobienie szkoleń, warsztatów, sympozjów i konferencji dla grup liczących nawet 300 osób. Hotel posiada również sale na bardziej kameralne wydarzenia. Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesne rozwiązania techniczne. Miedzy innymi w mobilne ściany działowe (dodatkowo dźwiękoszczelne). Wszystkie pracownie są klimatyzowane i posiadają sprzęt multimedialny.
Do dyspozycji gości dano 102 pokoje o różnorodnej klasie standardu. Na terenie funkcjonuje także restauracja na 200 gości.
Po szczegóły zapraszamy do naszej bazy/wyszukiwarki.
Reklama