Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Uczelnie z kierunkiem Architektura krajobrazu w Krakowie.

1759
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/artykul,uczelnie-z-architektura-krajobrazu-w-krakowie,15920.html
   
dodano: 2018.05.15
ważne do: 2018.06.14
wyświetleń: 101

Szczegóły oferty:

U nas odkryjesz uczelnię przystosowaną do swoich predyspozycji.
Dla otwartych na studia o profilu architektura krajobrazu propozycja dwóch uczelni w Krakowie, na których będziecie umieli zapoznać zagadnienia z zakresu m.in. rzeźby terenu, gleby, gleby, roślinności czy klimatu.
Pierwsza akademia to Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, gdzie Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji we współpracy z Wydziałem Biotechnologii i Ogrodnictwa edukuje studentów kierunku architektura krajobrazu. Są to studia I stopnia inżynierskie trwające 3,5 roku oraz II stopnia magisterskie trwające 2 lata. Studia na obu poziomach prowadzone są tylko w trybie stacjonarnym.
Następna z uczelni to Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, gdzie na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej aspiranci potrafią dobrać kierunek architektury krajobrazu na studiach I oraz II stopnia. I stopień trwa 3,5 roku, natomiast drugi 2 lata.
Gdy jesteście zaciekawieni w jaki sposób przebiega selekcja oraz jakie eksponaty kolejne z sprawdzianu maturalnego należy wybrać zerknijcie na naszą stronę. Odnajdziecie tam również listę obiektów wykładanych na architekturze krajobrazu.
Reklama