Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

USG piersi w Białymstoku - CM Ryska

1621
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: podlaskie
Firma: CM Ryska
Powiat: m. Białystok
Ulica: Sobieskiego 13/8
Telefon: 857333222
Strona www: https://www.cmryska.pl/usg-w-bialymstoku/
   
dodano: 2018.01.28
ważne do: 2018.02.27
wyświetleń: 263

Szczegóły oferty:

Przychodnia w Białymstoku gwarantuje profesjonalne usługi medyczne z obszaru licznych obszarów medycznych. Wybierając nasze centrum Medyczne, masz pewność, że o Twój stan zdrowia będą się troszczyć eksperci z wieloletnią praktyką oraz fachową wiedzą. Nasza nowoczesna poradnia oraz profesjonalny personel medyczny i pielęgniarski zagwarantuje Ci szybki powrót do formy w komfortowych warunkach.
CM to luksusowa przychodnia gwarantująca wszechstronną opiekę doktora rodzinnego w obszarze Narodowego Funduszu Zdrowia oraz dostęp do specjalistów mnóstwa dyscyplin lekarskich.
Gwarantujemy opiekę POZ dla dzieci i niemowląt,dorosłych oraz usługi położnej rodzinnej. Dodatkowo proponujemy darmowe lekcje w Szkole Rodzenia oraz bezpieczny pomiar bilirubiny u nowo narodzonych dzieci. Naszą fundamentalną domeną są także badania USG maluchów i osób dorosłych, wykonywane w naszej przychodni. Wykonujemy szeroki zakres badań ultrasonograficznych począwszy od usg piersi , po usg główki skończywszy na USG w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego u dzieci i wielu innych. Zdecyduj się na prowadzone przez nas Medyczne Centrum Ryska - niewątpliwie sprostamy Twoim wymogom. Zapewnimy również wsparcie w odmiennych obszarach medycyny i przystępne terminy wizyt. Sprawdź nasze Centrum!
Reklama