Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Spółka Astra Technology

1137
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Astra Technology
Powiat: oświęcimski
Miasto: Chełmek
Kod pocztowy: 32-660
Ulica: plac Kilińskiego 1
Telefon: 33 848 54 71
Strona www: http://astratechnology.pl/
   
dodano: 2017.01.09
ważne do: 2017.06.20
wyświetleń: 375

Szczegóły oferty:

Astra Technology s.c. to firma działająca w szeroko rozumianej branży IT. Mamy bardzo duże doświadczenie, które zdobyliśmy przez 27 lat obecności na rynku. Od 7 lat Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu danych ze wszystkich typów nośników elektronicznych, świadczymy usługi z zakresu informatyki śledczej pozwalające współpracować zarówno z klientami detalicznymi jak i organami ścigania, ponadto zajmujemy się serwisowaniem, naprawą i sprzedażą części komputerowych, wiedza z zakresu branży komputerowej jest nieocenionym narzędziem do efektywniejszego odzyskiwania danych.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych techników, którzy korzystająz najnowocześniejszej dostępnie technologii. Nawiązaliśmy współpracę z największymi firmami w branży, w tym m.in. Acer, Dell, Lenovo, Medion, Hewlett-Packard. Przez lata naszej działalności zaufało nam wielu klientów – zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych. Świadczymy usługi z dbałością o najmniejsze szczegóły i zawsze dociekamy do sedna problemu w celu jego wyeliminowania.

Oprócz wymienionych wcześniej usług nie zapominamy również o klienci detalicznym dlatego też nigdy nie odmawiamy żadnemu klientowi pomocy w drobniejszych zakresach takich jak usuwanie złośliwego oprogramowania z komputerów oraz instalacja systemu operacyjnego i wszelkich towarzyszących mu programów.

Jako, że tworzymy ambitny zespół ludzi chcących bezustannie podnosić poprzeczkę skupiamy się na najtrudniejszych przypadkach odzyskiwania danych z dysków twardych takich jak uszkodzenia mechaniczne, elektroniczne oraz logiczne. Przywracamy pliki i dokumenty, które dawno zostały przypadkowo usunięte lub zniszczone w wyniku wypadku, na życzenie klienta jesteśmy w stanie spowodować nieodwracalne skasowanie danych w tym celu usuwamy specjalistycznymi metodami dane tak, aby klient miał pewność, że nikt w przyszłości powierzonych Nam danych nie odzyska..

http://www.astratechnology.pl
http://www.astratechnology.eu

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Reklama
Zareklamuj się