Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Qgast

1125
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Qgast
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Kobierzyńska 151
Telefon: 123072424
Strona www: http://qgast.pl/
   
dodano: 2017.01.04
ważne do: 2018.03.09
wyświetleń: 135

Szczegóły oferty:


Qgast.pl to firma, która zajmuje się dostarczaniem kompleksowego wyposażenia do miejsc zbiorowego żywienia. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zapewniają fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu gastronomicznego. Zajmujemy się również dostawą, montażem i opracowaniem projektu technologicznego zgodnego z obowiązującym wymogami prawnymi.

Nasza firma zapewnia przygotowanie projektu technologicznego, który na życzenie klienta może zostać uzgodniony z Sanepidem. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu i wyposażenia. Zajmujemy się też szkoleniem pracowników w zakresie użytkowania zakupionego sprzętu. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Ponadto nasza firma świadczy usługi serwisowe. Posiadamy wykwalifikowanych serwisantów oraz dostęp do części do stosowanych na rynku urządzeń gastronomicznych. Nasze usługi serwisowe dostępne są przez cały czas – 24 godziny przez 7 dni w tygodniu (koszt wykonania usługi wyceniany jest indywidualnie).

Nasz sklep internetowy: http://qgast.pl/

Reklama
Zareklamuj się