Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

New Culture Agencja Artystyczna

1048
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: New Culture Agencja Artystyczna
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-027
Ulica: Mikołajska 3/7
Telefon: 608062459
Strona www: http://www.newculture.pl/
   
dodano: 2016.10.27
ważne do: 2017.06.24
wyświetleń: 615

Szczegóły oferty:

Firma New Culture funkcjonuje w branży muzycznej już od 4 lat. Na przestrzeni lat udało nam się stworzyć i pokazać nową, wysoką jakość poprzez wprowadzenie wydarzeń artystycznych, które skierowane sądo gości odwiedzających piękne miasto jakim jest Kraków. Spośród innych agencji artystycznych wyróżniamy się zdecydowanie najwyższą jakością świadczonych usług. W dużym stopniu jest w stanie potwierdzić to całkiem spora liczba, darzących nas zaufaniem klientów.

Swój sukces zawdzięczamy głównie solidnej pracy oraz rzetelności. Do każdego zlecenia podchodzimy jak najbardziej poważnie i sukcesywnie wypełniamy wszelkie zobowiązania. Owocem naszej współpracy z najlepszymi artystami krakowskiej sceny muzycznej oraz czołowymi działaczami rynku turystycznego jest organizacja występów artystycznych na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się organizowaniem stałych, regularnych koncertów muzyki klasycznej, operowej i organowej, jak również nie stanowi dla nas problemu organizowanie oprawy muzycznej dla seminariów, kongresów oraz sympozjów. Dzięki nam, ukazanie jakiegoś wydarzenia w dobrym świetle, będzie zadaniem zdecydowanie łatwiejszym. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które chciałyby uatrakcyjnić czas pracy i wypoczynku swoich klientów, kontrahentów, gości lub pracowników.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.newculture.pl/
Reklama
Zareklamuj się