Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Eurotex

1026
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Eurotex
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Telefon: 123574648
Strona www: eurotexpoland.pl/
   
dodano: 2016.10.17
ważne do: 2018.11.28
wyświetleń: 77

Szczegóły oferty:


EUROTEX jest firmą specjalizującą się w dziedzinie szeroko pojętego transportu wewnętrznego oraz technice napędowej. Na rynku jesteśmy od 2005 roku, a od tego czasu udało się nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w branży technicznej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, podchodzących do pracy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu w doborze odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technicznych zgodnych z obowiązującymi standardami.

W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment taśm przenośnikowych, pasów napędowych oraz pomocniczych materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy przedstawicielami firm Ammeraal Beltech, Habasit oraz BGK-Endlosband. Posiadamy również rozwiązania i towary pochodzące od producentów krajowych.

Ponadto zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem ruchu maszyn i linii technologicznych, jak również serwisowaniem urządzeń produkcyjnych. Stosowanie najlepszych jakościowo materiałów pozwala nam na wyeliminowanie ryzyka awarii występujących w trakcie pracy. Nasz atutem jest profesjonalizm, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny oraz możliwośćszybkiego usunięcia awarii (prowadzimy serwis 24h).

Nasza strona: http://eurotexpoland.pl/
Reklama